Hakkımızda

Dyno Denizli

Dyno Denizli, araç alırken yanılmayı, zaman kaybını ve araçlara değerinden fazla fiyat ödememeniz için, kurulmuş bir ekspertiz otomotiv firmasıdır. Araçların ekspertizi yapılırken aynı zamanda ön muayene işlemleri de gerçekleşmiş olur. Alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlar ile her marka araca sorunsuz %100 doğrulukta ekspertiz hizmeti verilmekte ve bu işlemler raporlar halinde müşterilerimize sunulmaktadır.Firmamız, 2019 yılından beri otomotiv Sektöründe faaliyet göstermektedir. Tecrübemiz doğrultusunda Oto ekspertiz alanındaki perakende boşluğu 2019 yılında fark ederek ilk adımı attık.Firmamız, Ekspertiz hizmetini profesyonel anlamda ve tamamen bağımsız bir yapıda tüketicilerin hizmetine sunan tam teşekküllü Profesyonel bir kuruluştur.

Misyonumuz

Araç alım-satım sürecinde tüketicilere (araç alan ve satan kişilere) alım-satım işlemi sırasında yardımcı olmak, aracın durumunu belirlemede uzmanlığımızı sunmak, satış sonrasında oluşabilecek olumsuzlukları, maddi kayıpları alıcı açısından engelleyebilmek, satıcının, aracı ile ilgili bilmediği bir sorundan kaynaklı olarak alıcı ile satış sonrasında istenmeyen polemikler yaşaması riskini ortadan kaldırabilmektir.

Vizyonumuz

Otomotiv / Ekspertiz hizmetleri alanında markamızı ön plana çıkartmak, uygun fiyat ve kaliteli hizmet ilkesi ile müşterilerimize hizmet etmek, faydalı olabilmektir.

Çevre & Kalite Politikamız

Biz, Garanti Oto Ekspertiz olarak, çevremize duyarlıyız ve kalitemizden asla ödün vermemek için, çevre ve kalite politikamızı, güncel yasal mevzuatlar ve kalite standartlarına göre sürekli revize etmekteyiz. Bu amaçla, çevre ve kalite politikamızı ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 kalite standartlarına göre uygulamaktayız.

Tarafsızlık

Yansız ve tarafsız çalışıyoruz

Bağımsızlık

Otomotiv/galeriler ile herhangi bir bağımız yok

Uygun Fiyat

Aşırı ve yüksek fiyat politikası gütmüyoruz

Kaliteli hizmet

Her zaman kaliteli hizmet sunuyoruz.

Müşterilerimizin Bizim Hakkımızda Neler Düşünüyor?